Krom Saklama Dolabı Özellikleri

Ürünlerimiz kendi imalatımızdır.

2 Kapaklı Krom Malzeme Saklama Dolabı
Ebat 140 x 50 x 200
430 Kalite paslanmazdan imal edilmiştir.
30 x 30 profil kasa.
2 kapak.
6 raf.
Kiler dolabı.
Malzeme dolabı.
Hastane dolabı.
Çok çeşitli modellerde krom saklama dolapları itinayla üretilir.
Sıfır üründür.
Metre fiyatı verilmiştir, ihtiyacınıza uygun ölçüler için fiyat talep edebilirsiniz.
İhtiyacınız olan her alana uygun, dilediğiniz ölçülerde, daha fazla kapaklı ya da daha fazla çekmece ilavesiyle size özel olarak projelendirilir.

Her ölçüde her alana uyumlu krom saklama dolabını kendi imalathanemizde özenli ve kaliteli işçilikle hazırlıyoruz. Çalıştığınız alanın ya da işyerinizin metrekare değerine bakmaksızın her ölçü ve ebatta sıfırdan imalat yapıyoruz. Bütün krom dolaplarımızı dilerseniz kendinize ait endüstriyel mutfaklarınızda kiler dolabı olarak, dilerseniz iş yerinizde malzeme dolabı olarak ya da hastanelerde malzeme saklama dolabı olarak kullanabilirsiniz. Krom malzemeden üretilmiş saklama dolaplarımızı plastik, sunta, mdf ya da mobilya malzemeye kıyasla çok daha uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.
Tarafınızdan ölçülendirilmiş projelerinizi ya da dilerseniz tarafımızdan ücretsiz hazırlanmış proje ve tasarım çalışmalarını çok kısa zamanda hayata geçiriyor ve ihtiyaçlarınıza en uygun krom mutfak dolaplarını koşulsuz kalite güvencesiyle üretiyoruz. Montaj, montaj sonrası teknik hizmetlerimizde memnuniyet odaklı çalışıyoruz. Özeniyle dikkat çeken, kullanım kolaylığı sunan ve kaliteli krom saklama dolabı modellerimiz için mutlaka bize ulaşın.

Zafinox Endüstriyel Mutfak ve Endüstriyel Mutfak Ekipmanları olarak sitemizde sergilediğimiz ürün görselleri endüstriyel mutfak ve endüstriyel mutfak ekipmanları alanında kendi imalatımız olan özel projelerimize aittir. Sizlerden gelen farklı imalat taleplerine sıfır projelendirmeden başlayarak ölçülendirme, üretim, montaj ve montaj sonrası teknik destek gibi bütün konularda profesyonel destek sağlamaktayız. Herhangi bir aracılık faaliyeti ya da aracı kurum çalışmamız bulunmamakla beraber Zeytinburnu / İstanbul Tim 1 İş Merkezi konumlu firmamızda her biri kendi alanında profesyonel, özenli ve sürekli müşteri memnuniyetini iş ahlakı edinmiş ekibimizle beraber her nevi endüstriyel mutfak ihtiyacınızı eksiksiz karşılamaya talibiz.
Endüstriyel mutfak ürünleri ve yardımcı mutfak ekipmanları konusunda otel, bar, kafe, restoran, turistik tesis, fastfood, pastane, lokanta, fırın, fabrika, açık büfe, çay ocağı gibi yeme içme mekanları bulunan her alan için gerekli tüm malzeme ve aksesuarları tercihleriniz doğrultusunda 430, 304, 316 kalite sac, paslanmaz çelik ve krom malzemeden kalite, uygun fiyat ve koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefli profesyonel üretim yapmaktayız. Profesyonel bir mutfakta mutlaka bulunması gereken kapalı hazırlık tezgahları, açık hazırlık tezgahları, taşıma ve istifleme rafları, süzme üniteleri, pişirme üniteleri, davlumbazların yanı sıra pastane, yemekhane, fırın ya da kafeteryaların değişmez ihtiyacı olan sulu ısıtma üniteleri, kuru ısıtma üniteleri, endüstriyel ısıtıcılar, endüstriyel soğutucular, pasta teşhir üniteleri, börek teşhir üniteleri, self servis ünitelerini ve özel proje çalışmalarınızı eksiksiz ve özenle üretiyoruz.
Ayrıca faaliyet gösterdiğiniz alanların çapı ne olursa olsun; büyük ölçekli bir krom saklama dolabına ya da ufak bir endüstriyel mutfak ekipmanı ihtiyacınız mı var? Kendi projelendirmenizi bizimle paylaşın ya da sizin adınıza sıfırdan projelendirme yaparak en doğru malzemeyi kısa sürede ve uzun yıllar kullanıma uygun kaliteli işçilikle teslim edelim.
Daha fazla detay, özel ölçülendirme ve fiyatlandırma talepleriniz için Haftanın 7 günü 09:00 / 18:00 saatleri arasında
0212 565 99 36 ve 0532 375 08 40 numaralı telefonumuzdan ya da
info@zafinox.com mail adresimizden bizlerle irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz.