İkinci El Şarküteri Dolabı Özellikleri

Ürünlerimiz kendi imalatımızdır.
Şarküteri dolabı.
Ürün 2.30 cm ebatındadır.
Sıcaklık ayarı.

Endüstriyel tip şarküteri dolabı.
İkinci el üründür.
Üründe hiç bir sorun yoktur, kullanıma hazır ve uygundur.
İkinci el ürünlerimiz için lütfen stok bilgisi alınız.

İkinci el ürünlerimiz özenle seçilmiş olup kullanımsal olarak hiç bir sorun çıkarmayan son derece kaliteli malzemeye sahip ürünlerdir. Zafinox Endüstriyel Mutfak olarak tıpkı imalatını yapmakta olduğumuz ürünler gibi ikinci el ürünlerde de kaliteli ve özenliyiz. İkinci el endüstriyel mutfak ürünlerimiz hem firmamız da hem de internet sayfamız üzerinden anlık satışa uygun ve teşhir durumunda olduğundan ihtiyacınız olan ürünle alakalı öncelikle teyit ettirmenizi tavsiye ederiz.

 Ayrıca kendinize ait bir projeniz ya da proje taleplerinize çok kısa sürede dönüş yapıyor ve üretim, montaj, montaj sonrası teknik hizmetlerimizde memnuniyet odaklı çalışıyoruz. Özeniyle dikkat çeken, kullanım kolaylığı sunan kaliteli yemek servis üniteleri, börek teşhir tezgahları modellerimiz için mutlaka bize ulaşın.

Zafinox Endüstriyel Mutfak ve Endüstriyel Mutfak olarak sitemizde sergilediğimiz ürün görselleri endüstriyel mutfak ve endüstriyel mutfak ekipmanları alanında kendi imalatımız olan özel projelerimize aittir. Sizlerden gelen farklı imalat taleplerine sıfır projelendirmeden başlayarak ölçülendirme, üretim, montaj ve montaj sonrası teknik destek gibi bütün konularda profesyonel destek sağlamaktayız. Herhangi bir aracılık faaliyeti ya da aracı kurum çalışmamız bulunmamakla beraber Zeytinburnu / İstanbul Tim 1 İş Merkezi konumlu firmamızda her biri kendi alanında profesyonel, özenli ve sürekli müşteri memnuniyetini iş ahlakı edinmiş ekibimizle beraber her nevi endüstriyel mutfak ihtiyacınızı eksiksiz karşılamaya talibiz.
Endüstriyel mutfak ürünleri ve yardımcı mutfak ekipmanları konusunda otel, bar, kafe, restoran, turistik tesis, fastfood, pastane, lokanta, fırın, fabrika, açık büfe, çay ocağı gibi yeme içme mekanları bulunan her alan için gerekli tüm malzeme ve aksesuarları tercihleriniz doğrultusunda 430, 304, 316 kalite sac, paslanmaz çelik ve krom malzemeden kalite, uygun fiyat ve koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefli profesyonel üretim yapmaktayız. Profesyonel bir mutfakta mutlaka bulunması gereken kapalı hazırlık tezgahları, açık hazırlık tezgahları, taşıma ve istifleme rafları, süzme üniteleri, pişirme üniteleri, davlumbazların yanı sıra pastane, yemekhane, fırın ya da kafeteryaların değişmez ihtiyacı olan sulu ısıtma üniteleri, kuru ısıtma üniteleri, endüstriyel ısıtıcılar, endüstriyel soğutucular, pasta teşhir üniteleri, börek teşhir üniteleri, self servis ünitelerini ve özel proje çalışmalarınızı eksiksiz ve özenle üretiyoruz.
Ayrıca faaliyet gösterdiğiniz alanların çapı ne olursa olsun; büyük ölçekli bir balık tezgahı ya da ufak bir pilav tavası ihtiyacınız mı var? Kendi projelendirmenizi bizimle paylaşın ya da sizin adınıza sıfırdan projelendirme yaparak en doğru ekipmanı kısa sürede ve uzun yıllar kullanıma uygun kaliteli işçilikle teslim edelim.
Daha fazla detay, özel ölçülendirme ve fiyatlandırma talepleriniz için Haftanın 7 günü 09:00 / 18:00 saatleri arasında
0212 565 99 36 ve 0532 375 08 40 numaralı telefonumuzdan ya da
info@zafinox.com mail adresimizden bizlerle irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz.